Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web sitelerinin önemi her geçen gün artmaya devam ediyor. Eğer bir hizmet veriyorsanız, artık bu hizmeti duyurmak için yapmanız gereken şey bir web sitesi oluşturarak, hizmetinize sanal bir ofis oluşturmak olmalıdır.

E-Ticaret Sistemleri

Normal web sitelerine göre bu sistemlerin daha çok fazla detayı ve eklentisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerin, güvenlik önlemleri diğerlerine göre daha çok önem taşımaktadır. Çünkü sonuçta sitenize gelen müşteriler, burada kart bilgilerini paylaşarak alışveriş yapacaklardır.

SEO Danışmanlığı

Seo danışmalık hizmeti, internet ortamında web sitenizin etkili bir hal alabilmesi ve size bu açıdan kazanç sağlayabilmesi için oldukça önemlidir.

Online İtibar Yönetimi

Online itibar yönetimi hizmetimiz ile birlikte, markanızın itibar kazanmasını sağlıyor ve bu noktada popüler ve güvenilir hale gelmenize katkı sağlıyoruz.

Google Reklamları

Google reklamları arasında en çok bilinen ve tercih edilen reklam araçları arasında bulunan adwords reklamları, işinizi ve hizmetinizi daha çok insana ulaştırma konusunda oldukça başarılıdır. Adwords reklam aracı ile küçük bütçeyle oldukça geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmetimizde, yapılan paylaşımlardan gelen yorumlara kadar birçok alan ile ilgileniyoruz. Ve sosyal medya hesaplarınızı, en etkili şekilde yönetimini yapıp, kısa zaman içinde hesaplarınıza size fayda sağlayacak olan takipçileri kazandırıyoruz.

Instagram Reklamları

İnstagram, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. İnstagramın bu kadar yaygın olarak kullanılması nedeni ile de daha fazla kullanıcıya ulaşabilme şansı sağlayan instagram reklam verme konusunda oldukça ideal bir hal almıştır.

Facebook Reklamları

Facebook platformu, her ay bünyesine milyarlarca kullanıcıyı eklemektedir. Bu oranlar oldukça yüksek oranlardır. Ve bir marka için reklam vermeyi daha mantıklı hale getirmekle beraber, bir reklamın oldukça fazla insana ulaşmasını da kolaylaştırmaktadır.

Haber Siteleri İçerik Hizmeti

Haber sitesi sahibi olmak oldukça hoş geliyor kulağa fakat bu süreç oldukça zorlu bir süreçtir. Haber siteleri, güncel olmak zorundadır. Tabi ki fayda sağlayan bir site olmak için bu zorunludur.

E-Ticaret Sistemlerinin Kurulumu ve Eğitimi

E ticaret siteleri, özellikle iş kurmak isteyen kişiler için oldukça büyük avantajlar sunmaktadır. Bu alanda, başarıyı yakalarsanız, işiniz oldukça büyüyebilir ve bu alanda oldukça kazanç sağlayabilirsiniz.

Marka Oluşturma ve Yönetimi

Marka oluşturma ve yönetimi için bazı süreçler bulunur. Bu süreçlerde oldukça dikkatli adımların atılması gerekilir.

Marka Tescil Patent Danışmanlığı

Vermiş olduğunuz hizmetin bir markası vardır. Bu marka, sizi ve vermiş olduğunuz hizmeti yansıtır. Ve oldukça önemlidir. Bu nedenle markanızın tamamen size ait olması gerekir.

Mobil Uygulama

Son zamanlarda, mobil uygulamalar oldukça popüler hale gelmiş durumdadır. Öyle ki, herkes bu alanda yaratıcı fikirler oluşturabilir ve bu fikrini mobil uygulama haline getirebilir.

Özgün Makale Yazımı

Makale yazımı, uzun yıllardır bir konu hakkında bilgi edinebilme açısından oldukça önem taşır ve yerini korumaya devam eder.

Tez Yazımı Hizmeti

Tez mi yazmanız gerekiyor? O zaman size tez konusunda da hizmet verdiğimizi söylememiz gerekiyor. Evet, size sunmuş olduğumuz tez yazımı hizmeti ile tezlerinizi saatlerce, günlerce ve bazen de haftalarca yazmanıza gerek kalmayacak.

Andromedya dijital dünyada kişi ve kurumların reklam ihtiyacını tek noktadan karşılamak için kurulmuş dijital bir ajanstır.

KURUMSAL

0 (850) 252 71 20 info@andromedya.com.tr Yakuplu, 67. Sk. No: 4/13, 34000 Beylikdüzü/İstanbul