Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına yeni yeni giren olgular var. Tüm kavramlar nerede ise sil baştan olmuş durumda. Hatta yeni nesil eskiye dair birçok şeyi bilmiyor. Anlatıldığında da onlara şaka gibi geliyor.

İşte tam da bu noktadan yola çıkıldığında reklamcılığın dünyanın en eski olgularından bir tanesi olduğunu söylemeye bile gerek yok. Eskiden bezin, metalin üzerine elle yazılan çizilen reklam tabelalarının yerini sonra makineler ile yapılan çok geniş türden reklamlar almış durumda. Bugün bunlar gündelik yaşamda hala devam ediyor ama bir de artık dijital reklam olgusu var ve biz de tam olarak bu alanda hizmet veriyoruz.

Dijital reklam sanal alemde verilen reklamlara verilen isim ki bu işin kendi içinde incelikleri var. Ayrıca bir de yine internetin yaşamımıza girmesi ile beraber SEO kavramı ile tanıştık. Yani arama motoru optimizasyonu. Sanal dünyada web sayfaların ve buna bağlı hizmetlerin, ürünlerin öne çıkması için yapılan çalışmalar bunlar.

Biz de yeniçağın tüm bu gereksinimlerine bağlı olarak dijital reklam ajansı ve seo danışmanlığı veren firmayız. Yaklaşık 19 senedir aktif olarak iş yaşamındayız. Geçmişimize bakıldığında  firmamızın  ilk 9 senesi donanım sonraki 10 senesi günümüze kadar yazılım vs ile devam ediyor. Alanında uzman, deneyimli, profesyonel bir kadro ile çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Trendleri ve gelişmeleri takip edip ona uygun çözümler sunuyoruz.

Bünyemizde tam da olması gerektiği gibi sosyal medya uzmanları, SEO uzmanları ve Adwords uzmanları tam bir ekip çalışmasına uygun olarak çalışıyor. Dijital medyanın önemini, doğru yapılır ise firmalara getireceği avantajları bilerek, en ufak bir hataya yer vermeyecek biçimde kurumsal bir yapıda hizmet veriyoruz.  Uzun yıllardır sektörün içinde olmamız firmamızın en büyük avantajlarından bir tanesi olarak deneyimlerimizi, bilgimiz ile birleştirip eşsiz çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bizi ajans olarak görmeyin iş ortağınız olarak görün, işinizi sizin gibi sahipleniriz. Bu noktada da referanslarımıza baktığımızda neden bizimle çalışmanız gerektiğini göreceksiniz

Bizimle İletişime Geçin

Siz de bizimle çalışmak ve dijital reklam vermek, SEO alanında danışmanlık almak isterseniz lütfen bizimle hiç zaman kaybetmeden iletişime geçin. Alanında uzman arkadaşlarımız gereksinimlerinizi belirlesin ve size özel çözümler üretsin.

Hızlı Destek

İhtiyacınız olan her an size destek olmak için buradayız.

Kusursuz Tasarımlar

Yeni teknolojiye uygun ve tüm ekranlarla uyumlu (responsive) olarak tasarlanan web siteleriniz ile rakiplerinizin önünde olun!

SEO Uzmanları

Bünyemizde bulunan SEO uzmanları sayesinde sizin için önemli olan anahtar kelimelerin analizini yapıp programlı bir şekilde çalışıyoruz.

0
Mutlu Müşteri
0
Tamamlanan Proje
0
Başlanan Proje
0
Yıllık Tecrübe

Andromedya dijital dünyada kişi ve kurumların reklam ihtiyacını tek noktadan karşılamak için kurulmuş dijital bir ajanstır.

0 (850) 252 71 20 info@andromedya.com.tr Yakuplu, 67. Sk. No: 4/13, 34000 Beylikdüzü/İstanbul